Hakkımda

Hepinize merhaba,

Başkent Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde “Bilgisayar Mühendisliği” Okudum.

Eskişehir ‘de yaşıyorum.

Bir kaç yıldır; yerel, ulusal ve uluslararası firmalara tek başıma yazılım hizmetleri verdikten sonra 2017’de kendi şirketimi kuracak olgunluğa geldiğimi düşünüp, kendi yazılım teknoloji firmamı kurdum.

Yapay zeka alanında epey tutkuluyum. Borsa işlerine tutkumun sonucunda yıllarımı alan insan yerine borsa hesabında 7/24 çalışan “Yapay Zekalı Borsa Robotu” icat ettim ve epey aktif müşterimin varlığını yönetiyor.

Instagram platformu için yazılım geliştiriciliğimi daha üst seviyeye taşıyıp yapay zeka ile sentezleyerek “Akıllı Instagram Robotu” geliştirdim. Bu robot sayesinde işletmeleri ve şahısların marka değerini ve müşteri sayısını epey yükselttim.

İş kolik olduğum maalesef doğrudur.

İş dışında yakın dostlarım ile vakit geçirmeyi, youtube da vakit geçirmeyi, imkan buldukça spor yapmayı ve döviz tahminleri yapmayı seviyorum.

Motivasyonu yüksek zeki olan insanlar bana en sempatik gelenlerdendir.

En Çok Öne Çıkan Çalışmalarım

Mikabot

Borsada insan yerine 7/24 durmadan çalışıp al-sat yapıp dolar artıran yapay zekalı borsa robotudur. Düşen piyasalarda bile kar edebilmesi ile sektörde çok konuşulmaya başlanılan projemdir.

Akıllı Kalite Kontrol Otomasyonu

Fabrikalarda üretim bandında bitmiş ürünlerin derinlemesine olan son kontrolündeki süreçleri tamamen otomatize eder.

RoboMInstagram

Yapay zeka çalışmalarımın sosyal medya yazılımımla bütünleştiği projemdir. Akıllı analiz ve kararlar verebilip instagram sayfasını amacına uygun şekilde büyütmek ve yönetmeyi sağlar.

Ay Yıldız Receiver

Ademco Contact Id Receiver ‘ları güvenlik firmaları tarafından yurt dışından pahalı ve donanımsal olarak getirilmektedir. Bu donanımların yerine geçen widows üzerinde çalışan yazılımı yapmayı başararak yurt dışı bağımlılığını ortadan kaldırmıştır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Yapay zeka ve veri bilimi ile ilgilenip , instagram için çıkardığım yazılım sayesinde, instagram üzerinden stratejik destek öneri ve araştırma ile, instagram hesabının amacına uygun şekilde kaliteli büyümesini sağlıyorum.

Yapay Zeka

Makine öğrenimi, derin öğrenme ve veri bilimciliği tutkulu olduğum alanlardır. Karmaşık ön görülemeyen, sürekli değişen süreçlerinize çözüm yapay zekadır.

×
Merhabalar,
Siteme girip göz attığınız için teşekkür ederim.
Şahsi telefonumdan whatsapp'tan çok mesaj aldığım için yönlendirme pasiftir.
İletişim için iletişim formundan form gönderebilirsiniz.
https://muikka.com/iletisim/