Mikabot Yapay Zekası Ethereum İle 29x Kar Nasıl Elde Etti.

Mikabot projesine başlamadan önce düşen piyasada bile kazandırabilen bir bot yapılabilir mi sorusuna cevap aramıştım.
Bana göre emir enstrüman zenginliği sunan bir otomasyon bir bot değildir.
Piyasada arayüzü çok hoş olan kullanımı maliyetli ve zahmetli botlar buldum fakat bu botların sadece enstrüman zenginliği sunduğunu fark edip, sürekli güncellememiz gerektiğini fark ettim.

Günde 7 saat vaktimi arge ye ayırarak 1 sene sonra kendi oluşturduğum makine öğrenmesi modülü ve makinenin kripto piyasasının geçmişini daha çabuk öğrenmesini sağlayan matematik modeli ile düşen piyasada bile kar edilebileceğini simulasyonla ispatladım.
Bu veriye ulaşmak için trilyonlarca al sat yapan çok hızlı çalışmak zorunda olan yaptığım yazılım modülünü kullandım.

Konuyu dağıtmadan ethereum 2017 Ağustos ‘da 295$ ken sisteme koyduğumuz 1000 doları , 30 Ekim 2019 ‘da 182$ a düşene kadar verdiği al sat sinyalleri ile ham performans sonucu aşağıdaki grafikte görselleştirilmiştir.

Aşağıdaki grafta ethereum 12xx civarındayken dolar bakiye 5000$ altındadır. Ethereum 1200 lerden 80 li rakamlara düşünce bakiye 6000$ üzerindedir. Uzun dönem içerisinde bakiye 29.1 katına çıkmaktadır.
Bu ham yapay zeka sinyalinin skorudur. Biz bu ham yapay zeka sinyallerinden %0.3 Daha avantajlı emiler oluşturarak uzun dönemde karı daha fazla maximize etmeye çalışıyoruz. %0.3 rakamını küçümsemeyin. 868 pozisyon değişiminde %0.3 daha avantajlı alım olsaydı elimizde 1.003^868=13.465 kat daha fazla bakiye oluşurdu. Gerçekten her alımda bu ortalama tutturulsa Son bakiye ilk bakiyeye göre 13.465 x 29=391.83 katına çıkacaktır. Fakat her pozisyonda bu ortalama tuttutulması imkansız gibi bişidir. Amacımız bu ortalamaya ne kadar yaklaşırsak o kadar iyidir stratejisidir.

Aşağıda 868 Sinyalin % Kar Histogramı Gösterilmektedir. 0 Altındaki rakamlar zarar, 0 üstündeki rakamlar kardır.

Ayrıntılı excel sinyal raporunu indirip görüntülemek içinBir cevap yazın

×
Merhabalar,
Siteme girip göz attığınız için teşekkür ederim.
Şahsi telefonumdan whatsapp'tan çok mesaj aldığım için yönlendirme pasiftir.
İletişim için iletişim formundan form gönderebilirsiniz.
https://muikka.com/iletisim/